WARUNKI POŻYCZKI- Jesteśmy, aby uregulować Twoje rachunki

Udzieliliśmy ponad
300 000
pożyczek!

Nasze pożyczki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego pozwólcie, że się Wam pochwalimy niemałą liczbą. Jest ich ponad 300 tysięcy. To wszystkie udzielone przez nas dotychczas pożyczki. Nie byłoby to możliwe, bez tych, którzy raz obdarzając nasz produkt zaufaniem, wracają do nas wiedząc, że mogą liczyć na nowoczesny i skrojony na miarę swoich potrzeb produkt, jakim jest Rata na Plus.
 • Minimum
  formalności

  Wszyscy znamy ten moment, kiedy trzeba stawić się w określonym miejscu, wypełnić stosy dokumentów, a w nich dziesiątki rubryk. Na samą myśl niejeden ma już dość. Zapewniamy! U nas, z Ratą na Plus, nie doświadczycie tego stanu. Formalnościom mówimy stanowcze nie.

 • Szybka weryfikacja
  i przelew

  Pieniądze na koncie po dokonaniu szybkiej weryfikacji. Brzmi fajnie? W takim razie zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, że poświęcisz dla nas chwilę i odpowiesz na kilka prostych pytań. To wszystko, by po cieszyć się szybką pożyczką online i pieniędzmi na koncie, a następnie wygodną spłatą na raty.

 • Wygodna spłata
  na raty

  Ponieważ rozumiemy, że nie zawsze możliwa jest jednorazowa spłata, wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom. Z Ratą na Plus nie musicie już martwić się, skąd wziąć środki na szybkie dopełnienie swoich zobowiązań finansowych. Zapraszamy Was do wygodnego sposobu i sukcesywnego regulowania należności w ramach spłaty na raty.

 • Brak ukrytych
  opłat

  Z Ratą na Plus każdy nasz klient może być spokojny o to, że nie zaskoczy go żaden osławiony już drobny druczek ani też żadne formalno-prawne zawiłości. Podejmując decyzję o szybkim zastrzyku gotówki na raty, możecie być spokojni. Stawiamy na klarowność i rzetelność naszych usług i niczego przed Wami nie ukrywamy.