O NAS - Jesteśmy, aby uregulować Twoje rachunki

Dlaczego
zaufało nam ponad
200 000
klientów?

Stworzyliśmy produkt w pełni odpowiadający rynkowym potrzebom w zakresie szybkich pożyczek online. Od tego momentu cieszymy się nieustającym zainteresowaniem, które sięga już setek tysięcy klientów i nadal wzrasta. Dlatego z chęcią sprostamy Waszym potrzebom wraz z Ratą na Plus.
 • Bezpieczeństwo
  i wiarygodność

  Kwestie związane z bezpieczeństwem i wiarygodnością należą do naszych priorytetów. A ponieważ świadczymy nowoczesne usługi finansowe, to działania takie jak szyfrowanie stron czy ścisła ochrona danych osobowych to nasze standardy. Ciekawostki na temat pożyczek online znajdą Państwo także tu

 • 5lat

  Istnienia
  na rynku

  Odkąd przed pięcioma laty pojawiliśmy się na rynku, osiągnęliśmy dużo więcej, niż można by przypuszczać. Dziś jesteśmy jedną z największych firm udzielających pożyczek pozabankowych online w Polsce, wyznaczającą kierunki rozwoju w naszej branży.

 • Indywidualne
  podejście

  Każdy nasz klient może liczyć na indywidualną opiekę naszych doradców. Służymy wszelką niezbędną pomocą i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania, tak aby Wasze kolejne kroki związane z udzielaniem szybkiej pożyczki online były proste i klarowne.

 • Dostępność
  online 24h

  Nie ma znaczenia, czy nasi klienci decydują się na wzięcie szybkiej pożyczki na raty tuż przed północą czy nad ranem. Zapraszamy do nas o każdej porze dnia i nocy. Prosimy o zajęcie wygodnego miejsca… we własnym domu. Teraz możecie wziąć głęboki oddech. Oraz szybką pożyczkę na raty.